OPAKOVANĚ POUŽITELNÁ CELOOBLIČEJOVÁ MASKA VELIKOST 3M L – 6900

 
 

Opakovaně použitelné celoobličejové masky řady 6000 se snadno používají a pohodlně se nosí. Nový výdechový ventil zvyšuje odolnost a snadno se čistí. Patentovaný 3M Cool Flow výdechový ventil, menší odpor při výdechu, menší hromadění tepla a potu, eliminuje vibrace ventilu vydechovaný vzduch je směrován dolů.

Dostupnost ne
Cena 2 752,82 Kč bez DPH
3 330,91 Kč / ks
Kód produktu 3M6900
Kategorie Masky a polomasky
Položka byla vyprodána...
 

Opakovaně použitelné celoobličejové masky řady 6000 se snadno používají a pohodlně se nosí. Nový výdechový ventil zvyšuje odolnost a snadno se čistí. Všechny masky jsou dostupné ve třech velikostech a jsou vybaveny 3M bajonetovým spojovacím systémem pro připojení k široké řadě lehkých duálních filtrů pro ochranu proti plynům, výparům a částicím, v závislosti na individuálních potřebách. Vlastnosti a výhody: Měkká lícnice pokrývající celý obličej, vyrobená z nealergenního elastomeru.  Extrémně lehký (400 g), který zajišťuje vysoký komfort .Celoobličejový štít vyrobený z polykarbonátu, odolný proti poškrábání a nárazům v souladu s EN 166:2001 B, poskytuje široké zorné pole. Pokrývka hlavy se 4 popruhy, snadno se nasazuje .Patentovaný 3M Cool Flow výdechový ventil, menší odpor při výdechu, menší hromadění tepla a potu, eliminuje vibrace ventilu vydechovaný vzduch je směrován dolů .

Minimální počet lapačů nečistot . Použitý flexibilní filtr/absorpční systém k ochraně proti plynům, výparům a částicím .Možnost připojení hadice na stlačený vzduch 3M  S-200 Velikost: L (6900)